2017. 05. 16. Európából hozott kábítószereket árult egy kárpátaljai banda
Az Ukrán Biztonsági Szolgálat (SZBU) megyei főosztálya és a főügyészség irányítása alatt lévő határőregység operatív csoportja egy szervezett bűnbandát leplezett le Kárpátalján – közli a mukachevo.net. Az SZBU jelentése szerint négy helyi férfi is a bűnbanda tagja volt, elsősorban metamfetaminnal kereskedtek, melyet Nyugat-Európából csempésztek Ukrajnába. A kábítószer-kereskedő banda két tagját az ungvári határátkelőn tartóztatták le, járművükben rátaláltak a soros szállítmányra. Az ügyben eljárás indult, a nyomozás még folyik – tudatja a karpataljalap.net.





