2017.05.20 Százötven középiskolás kirándul a hétvégén Kárpátalján, a Rákóczi Szövetség szervezésében
Május 19. és 21. között második alkalommal valósul meg a középiskolásokat megszólító „Kárpátaljai Kirándulás”,a Rákóczi Szövetség szervezésében. Az utazásba 150 Kárpát-medencei középiskolás kapcsolódik be 10 magyarországi, 12 kárpátaljai és 2 felvidéki középiskolából. A program célja, hogy a diákok egy jó hangulatú és tartalmas hétvége keretében megismerjék egymást és Kárpátalja magyar vonatkozású kulturális és történelmi helyszíneit, emlékeit. A kirándulás programja érinti Beregszászt, Nagyszőlőst, Szolyvát, Munkácsot, Visket és Husztot.





