2017. 06. 15. Jóváhagyta a Budapest és Beregszász közötti testvérvárosi együttműködési megállapodást a Fővárosi Közgyűlés tegnap
A budapesti testület egyhangúlag támogatta a megállapodást. Az elfogadott előterjesztésben azt írták, hogy a testvérvárosi kapcsolat szimbolikus jelentőségű. A megállapodás célja a szorosabb, hatékony együttműködés kialakítása a két város között, ami elősegíti Beregszász, valamint a térség további fejlődését. A megállapodás keretében megvalósuló programok nemcsak önkormányzati és intézményi szintet érintenek, hanem lehetővé teszik a lakosság minél szélesebb körű bevonását és részvételét – számol be az MTI.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
23:00 - Ukrán Irodalom 1 (ism.)
Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra
![]()





