Vezetés közben lett rosszul egy ukrán állampolgár az M3-ason
Vezetés közben lett rosszul egy ukrán állampolgár az M3-ason – szombat délután érkezett bejelentés a magyar rendőrséghez, mely szerint az M3-as autópálya Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei szakaszán egy járművezető haladása közben rosszul lett, emiatt veszélyben van. A rendőrök azonnal megkezdték a bajba jutott mielőbbi felkutatását, mivel tartózkodásának pontos helyszíne nem állt rendelkezésre. A rendőrök végül az egyik pihenőhelyen megtalálták az autójában ülő férfit, aki láthatóan rossz egészségi állapotban volt. A rendőrök azonnal értesítették a mentőszolgálat munkatársait, akik ellátták az 50 éves ukrán állampolgárságú férfit, majd kórházba vitték. A rendőrök gondoskodtak a férfi gépkocsijának biztonságba helyezéséről – számol be a police.hu.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
21:00 - Zenesáv
Frekvencia: Pulzus Rádió
Az autentikus népzene, a folk, a rock nagyjai csendülnek fel zenei műsorunkban.
![]()





