A "Jó Reggelt" vendégei voltak...
A "Jó Reggelt" vendégei voltak:
Dobsa István, a Kárpátaljai Magyar Kulturális Szövetség Ifjúsági Szervezetének (KMKSZ ISZ) elnöke, Tiszakeresztúr és Karácsfalva polgármestere.
Fábián Beáta, a Nemzet és Külpolitikai Kommunikációért felelős titkár.





