Robbanószereket semmisítettek meg Ungvár mellett
Robbanószereket semmisítettek meg Ungvár mellett - a veszélyes szerkezetre Ungvár külvárosában, Gerényben (Горяни) bukkantak. A helyszínre azonnal kiérkeztek a pirotechnikusok. A Rendkívüli Helyzetek Állami Szolgálata (DSZNSZ) kárpátaljai kirendeltségének specialistái megsemmisítették a két, 82 mm-es kaliberű aknát a rahoncai (Оріховиця) katonai gyakorlóterepen. A DSZNSZ munkatársai felhívják a lakosság figyelmét az óvatosságra. Arra kérnek mindenkit, hogy aki robbanószerre hasonló tárgyat vél felfedezni, az azonnal hívja a 102-es vagy a 101-es telefonszámot- karpataljalap.net
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
17:10 - Római - katolikus üzenet
Frekvencia: Pulzus Rádió
Üzenet - Értékek hullámain...
![]()





