Közel 4,7 millió hrivnyát tulajdonítottak el munkácsi hivatalnokok
Közel 4,7 millió hrivnyát tulajdonítottak el munkácsi hivatalnokok- a nemzeti rendőrség Kárpátalja megyei gazdaságvédelmi főosztályának nyomozói az állami pénzek eltulajdonításának sémáját leplezték le a Munkácsi Városi Tanács egyik kommunális vállalatánál – jelentette az Ukrajinszka Pravda a nemzeti rendőrség tájékoztatása alapján. A bűnüldöző szervek megállapították, hogy a vállalat hivatalnokai a pályáztatás során túlárazva szereztek be 20 városi autóbuszt. A tisztviselők közel 4,7 millió hrivnyával többet fizettek ki a magánvállalkozónak a városi költségvetésből. Az ügyben büntetőeljárás indult tulajdon lopása, sikkasztása, vagy hivatali visszaélés útján való megszerzés gyanujával- kárpátaljalap.net
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
17:10 - Római - katolikus üzenet
Frekvencia: Pulzus Rádió
Üzenet - Értékek hullámain...
![]()





