Két embert gázolt halálra a vonat Volócon
Két embert gázolt halálra a vonat Volócon – október 2-án az Ungvár–Harkiv vonat két férfit gázolt el a beregnagyalmási megálló előtt – közölte a nemzeti rendőrség szóvivője, Tetjana Scsoholeva. A helyszínre azonnal kiérkezett az operatív csoport, akik kiderítették, hogy a vonat Lemberg felé tartott, amikor elgázolta az 1983-as és az 1964-es születésű áldozatokat. A két férfi a helyszínen belehalt sérüléseibe, a baleset pontos körülményeit még vizsgálják – tudatja a mukachevo.net-re hivatkozva a karpataljalap.net.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
15:05 - Megálló
Frekvencia: Pulzus Rádió
Interaktív zenés műsor
![]()





