Ismét megcsapolták a kőolajvezetéket Kárpátalján

Ismét megcsapolták a kőolajvezetéket Kárpátalján
2017. október 24., kedd

Facebook megosztás IWIW megosztás Twitter megosztás A+ A- Nyomtatás Nyomtatás

Ismét megcsapolták a kőolajvezetéket Kárpátalján – a rendőrökhöz október 22-én bejelentés érkezett arról, hogy az ungvári járási Hegyfark településen csapolják a kőolajvezetéket – közli a Mukachevo.net. A helyszínre érkezett tisztviselők megállapították, hogy a fő kőolajvezeték 386. kilométerénél egy csapot hegesztettek a csőhöz. A nyomozók kiérkezésekor a csap nyitva volt. A föld felszínén, körülbelül 300 méteres távolságban a bűnüldözők kőolajhoz hasonló folyadékot találtak. A folyadékot később kiszivattyúzták, nem jelent veszélyt az emberre, sem a környezetre. Az ügyben büntetőeljárást indítottak, folyik a nyomozás – adta hírül a karpatinfo.net.

Kövessen minket Facebookon is!

Most szól:

11:10 - Turmix

Frekvencia: Pulzus Rádió
A legjobb zenék és a legszebb köszöntések műsora. SMS:2320, "PULZUS" kezdőszó