Testvértelepülési szerződést írt alá Batár és Kétpó
Testvértelepülési szerződést írt alá Batár és Kétpó – az „Együtt Egymásért” címet viselte Nevetlenfalu és testvértelepüléseinek hétvégi közös programja, mely alkalmat adott ifjúsági csoportjaik bemutatkozására is táncház-tábor keretein belül. A polgármesteri hivatal klubterme adott otthont az október 20-22. között zajló, a Nevetlenfalui Polgármesteri Hivatal, a KMKSZ Nevetlenfalui Alapszervezete és a Tiszahát ökológiája és Kulturális Tradíciói Civil Szervezet kezdeményezésére megszületett rendezvénynek. Az esemény apropója Batár és Kétpó községek testvér-települési szerződésének aláírása, ami tovább mélyíti a magyar-magyar kapcsolatokat a térségben. A testvértelepülések együttműködése évek óta sikeres – tudatja a karpatinfo.net.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Turmix
Frekvencia: Pulzus Rádió
A legjobb zenék és a legszebb köszöntések műsora. SMS:2320, "PULZUS" kezdőszó
![]()





