Az utasok tolták a vonatot, hogy elinduljon
Az utasok tolták a vonatot, hogy elinduljon – a rahói járási Tiszaborkút vasútállomáson az utasok arra kényszerültek, hogy tolják az Ivano-Frankivszk–Rahó dízelvonatot. Az erről szóló videót az Ukrán Állami Vasút Facebook-oldalán tették közé. A kommentben a következőket írják: „A tiszaborkúti állomáson lerobbant a D1-es típusú vonat mindkét szekciójának motorja, és nem sikerült újraindítani azokat. Ezért az utasok segítségét kérték, hogy azok tolják meg a szerelvényt és így sikerült újraindítani a műszaki problémák miatt meghibásodott vonatot.” - számol be a karpataljalap.net.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Turmix
Frekvencia: Pulzus Rádió
A legjobb zenék és a legszebb köszöntések műsora. SMS:2320, "PULZUS" kezdőszó
![]()





