Márton-napi vigadalom Sárosorosziban
Márton-napi vigadalom Sárosorosziban – teltházas Márton-napi mulatságra került sor a sárosoroszi római katolikus plébánia nagytermében vasárnap. A rendezvényt immár negyedik alkalommal szervezte meg a helyi Búbos Kemence civil szervezet, a magyar állam támogatásával. A köszöntéseket követően a falu tehetséges fiataljai szórakoztatták a közönséget. Az asszonyok különböző finomságokkal kínálták a vendégségsereget. A gyerekeket hagyományőrző kézműves foglalkozásokkal várták. Az est a Kokas Banda előadásával zárult – adta hírül a karpatalja.ma.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Turmix
Frekvencia: Pulzus Rádió
A legjobb zenék és a legszebb köszöntések műsora. SMS:2320, "PULZUS" kezdőszó
![]()





