Hamarosan megszűnik az ukrán TV csatornák analóg sugárzása
Hamarosan megszűnik az ukrán TV csatornák analóg sugárzása – a kormány határozatot fogadott el, melynek értelmében március 30-val az egész országban megszűnik az ukrán TV adások analóg sugárzása, adta hírül a Politeka. Elsődleges összegzések alapján a TV adások analóg sugárzásának kikapcsolása után közel 10 millió 300 ezer néző számára megszűnik az adásokhoz való hozzáférhetőség. Ahhoz, hogy a lakosság nézni tudja kedvenc csatornáit, digitális vevőkészülékeket lesz kénytelen vásárolni. Mint azt ahogyan a kiadvány megjegyezte, a szakértők adatai alapján, az ukránok 69%-a a hétköznapokon napi 2-5 órát ül átlagosan a TV készülékek előtt, a hétvégeken pedig ez az arány 74% - számol be a karpatinfo.net.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Turmix
Frekvencia: Pulzus Rádió
A legjobb zenék és a legszebb köszöntések műsora. SMS:2320, "PULZUS" kezdőszó
![]()





