„Szín-táj-impresszió” címmel nyílt kiállítás a Rákóczi-főiskolán
„Szín-táj-impresszió” címmel nyílt kiállítás a Rákóczi-főiskolán– a napokban Tóth Róbert festőművész alkotásaiból nyílt tárlat a II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskolán. A rendezvény a Kárpátaljai Magyar Képző-és Iparművészek Révész Imre Társasága és a Rákóczi-főiskola szervezésében valósult meg. Tóth Róbert festőművész köszönetét fejezte ki mindazoknak, akik segítettek a kiállítás létrejöttében, kiemelte, hogy számára a természet az, ami igazi inspirációul szolgál képeihez. A kiállítás december 16-ig tekinthető meg a Rákóczi-főiskola Gross Arnold termében – adta hírül a karpataljalap.net.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Turmix
Frekvencia: Pulzus Rádió
A legjobb zenék és a legszebb köszöntések műsora. SMS:2320, "PULZUS" kezdőszó
![]()





