Balesetbe keveredett egy mentőautó Kárpátalján, a sofőr részeg volt
Balesetbe keveredett egy mentőautó Kárpátalján, a sofőr részeg volt – tegnap a Huszti járásban karambol történt. A baleset egyik résztvevője a Huszti Területi Központ mentőszolgálatának ittas állapotban lévő sofőrje volt, aki a baleset szemtanúi szerint kiesett a mentőautóból. Az esetről egy újságíró számolt be Facebook-oldalán, ahol bejegyzéséhez fényképeket is mellékelt – adta hírül a karpatinfo.net.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
07:00 - Jó Reggelt Magazin
Frekvencia: Pulzus Rádió
Legfrissebb események, történések...
![]()





