Rekord alkoholszintet mértek egy sofőrnél Beregszászban
Rekord alkoholszintet mértek egy sofőrnél Beregszászban – február elsejére virradó éjjel a beregszászi rendőrség munkatársai megállítottak egy autót, mert nem égett a hátsó helyzetjelző lámpája. A tisztviselők észrevették, hogy a 27 éves nagyszőlősi járási fiatalember ittas állapotban van. Az orvosi vizsgálat 3,3 promile alkoholszintet mutatott ki a sofőr vérében. A járőrök jegyzőkönyvezték az esetet és lefoglalták a férfi jogosítványát – adta hírül a Holosz Karpat.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
07:00 - Jó Reggelt Magazin
Frekvencia: Pulzus Rádió
Legfrissebb események, történések...
![]()





