Meghosszabbították a karantént a Técsői járásban
Meghosszabbították a karantént a Técsői járásban – a kanyarós megbetegedések száma nem csökkent, ezzel egyidőben pedig az influenzás és akut légúti fertőzéses megbetegedések száma is rohamosan nő. Ezért a felelős bizottság úgy döntött, hogy meghosszabbítják a karantén idejét február 14-ig, szerdáig a Técsői járási oktatási intézményekben. A bizottság legközelebb február 13-án tart ülést – adta hírül a karpatalja.ma.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
07:00 - Jó Reggelt Magazin
Frekvencia: Pulzus Rádió
Legfrissebb események, történések...
![]()





