Jótékonysági bált tartott a Görögkatolikus Ifjúsági Szervezet Beregszászban
Jótékonysági bált tartott a Görögkatolikus Ifjúsági Szervezet Beregszászban – immár hatodszor szervezték meg a jótékony célú zenés rendezvényt a város egyik nevezetes éttermében. A bál idei bevételével az ungvári járási Rát faluban lévő családi típusú gyermekotthon kis lakóit támogatják. Jótékonysági célú aukciót és tombolasorsolást tartottak a rendezvényen. A bálon felléptek a gyermekotthon lakói, valamint a Karácsfalvai Sztojka Sándor Görögkatolikus Líceum diákjai – adta hírül a Holosz Karpat.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
07:00 - Jó Reggelt Magazin
Frekvencia: Pulzus Rádió
Legfrissebb események, történések...
![]()





