Drágulnak a vonatjegyek Ukrajnában
Drágulnak a vonatjegyek Ukrajnában, a többletösszeget az utasszállítási infrastruktúra fejlesztésére fordítják majd- erről az Ukrzaliznica gazdasági igazgatója számolt be- - az első tervezett emelés idén áprilistól várható és tízszázalékos drágulással kell számolni. A szakember azzal indokolta az áremelést, hogy míg a társaság 2014 óta nem emelt, minden más termék és szolgáltatás drágult – értelemszerűen az ő költségeik is. Azt azonban hangsúlyozta, hogy a vonatjegyek ára ezután is versenyképes lesz az autóbuszos utazáshoz képest- kárpátaljalap.net





