Kábítószert találtak egy férfinál Beregszász központjában
Kábítószert találtak egy férfinál Beregszász központjában- beregszász központjában járőrözés közben, a hatóságok észrevettek egy férfit, aki a rendőrségi munkatársak észrevételekor idegesen kezdett viselkedni. A hatóságok átvizsgálták a 46 éves férfit, egyik zsebében kábítószerre hasonlító anyagot találtak, a férfi a kábítószer származási helyét nem tudta megmagyarázni – közölte a rendőrség. A kábítószert lefoglalták és vizsgálatra küldték. A férfi ellen büntetőeljárás indult, három évig tartó szabadságkorlátozás vagy szabadságvesztés várhat rá- kárpátaljalap.net





