Magyar-lengyel-ukrán történelmi kiállítás nyílt Ungváron
Magyar-lengyel-ukrán történelmi kiállítás nyílt Ungváron – a kiállítást tegnap, a Boksay József Kárpátalja Megyei Szépművészeti Múzeumban Potápi Árpád János, a magyar Miniszterelnökség nemzetpolitikáért felelős államtitkára nyitotta meg. A Történelem 360 fokban című, panorámaképeket molinókon bemutató tárlatot megnyitó beszédében Potápi Árpád János kiemelte, a kiállítás megnyitója alkalmat nyújt arra, hogy a kárpátaljai magyarság megemlékezzen az 1848-49-es forradalom és szabadságharc 170. évfordulójáról. A magyar kormány támogatásával szervezett nemzetközi kiállítás május 20-ig látható – adta hírül az MTI.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
04:00 - Ukrán Irodalom 1
Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra
![]()





