Vlagyimir Putyin hivatalban lévő államfő nyerte meg a vasárnapi orosz elnökválasztást
Vlagyimir Putyin hivatalban lévő államfő nyerte meg a vasárnapi orosz elnökválasztást a moszkvai Központi Választási Bizottság előzetes adatai szerint, megszerezve 4. elnöki mandátumát- a voksok 26,9 százalékának összesítése alapján Putyin 72,6,százalékot kapott. Putyin egységre szólított fel Oroszországot a továbbhaladás érdekében tegnap éjjel, amikor elment megköszönni a választóktól kapott támogatást a Kreml melletti Manézs téren ünneplő tömegnek. Putyin szerint az eredmény az emberek bizalmáról tanúskodik - híradó.hu
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
04:00 - Ukrán Irodalom 1
Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra
![]()





