Lőszerekre bukkantak a csapi temetőben
Lőszerekre bukkantak a csapi temetőben- Csapon sírgödör ásása közben lőszerre bukkantak a munkások a napokban. A Rendkívüli Helyzetek Állami Szolgálata (DSZNSZ) megyei főosztályának speciális osztaga a helyszínre kiérkezve megállapította, hogy a második világháborúból származó 76 mm-es tüzérségi lövedékről van szó. A tűzszerészek megsemmisítették a lőszert- kárpátalja.ma





