Sikeresen lezárult a falusi vendéglátást fejlesztő képzés Beregszászban
Sikeresen lezárult a falusi vendéglátást fejlesztő képzés Beregszászban – Jó gyakorlat a falusi turizmusban címmel indított tanfolyamot a Kárpátaljai Magyar Turisztikai Tanács (KMTT) a Budapesti Gazdasági Egyetemmel közreműködve (a Magyar Kormány, a BGA és az „Egán Ede” Kárpátaljai Gazdaságfejlesztési Központ” Jótékonysági Alapítvány segítségével). A tanfolyam zárásaként elméleti és gyakorlati vizsgára került sor. A vizsgát tett hallgatóknak a KMTT és a Budapesti Gazdasági Egyetem oklevelet állít ki, mellyel a jövőben már igazolni tudják, hogy képzett vendégfogadók – adta hírül a karpataljalap.net.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
22:00 - Night Top Music
Frekvencia: Pulzus Rádió
A modern zene kedvelőinek... ;)
![]()





