A Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium pótfelvételt hirdet
A Beregszászi Bethlen Gábor Magyar Gimnázium pótfelvételt hirdet a 2018/2019-es tanévre a gimnázium első osztályába. A vizsgákra augusztus 23-n és 27-n kerül sor. A felvételivel kapcsolatos további részleteket megtalálhatják a Beregszászi Magyar Gimnázium honlapján.





