Négy munkácsi strandot nyilvánítottak veszélyessé
Négy munkácsi strandot nyilvánítottak veszélyessé a Latorca vizében fellelhető baktériumok miatt. Ukrajna Egészségügyi Minisztériuma is megerősítette, hogy fürdőzésre is alkalmatlan a város folyójának vize, mivel egyes kórokozók száma a többszöröse a normál értéknek. A fertőzött vízben való fürdőzés emésztőrendszeri megbetegedéseket okozhat – tájékoztat a Kárpátaljalap.net.





