Sikeresen kimentették 15 nap után az első gyerekeket a thaiföldi barlangból
Sikeresen kimentették 15 nap után az első gyerekeket a thaiföldi barlangból. A helyi média jelentése szerint, már négy fiút vasárnap délután sikerült kihozniuk, akiket azonnal a legközelebbi kórházba szállítottak. A gyerekek jól vannak. A mentés tovább folytatódik – tájékoztat az Index.hu





