Munkácson újabb óvodában nyitottak sószobát és fizikoterápiás kabineteket
Munkácson újabb óvodában nyitottak sószobát és fizikoterápiás kabineteket. Ezek nagyon jó hatással vannak a gyerekek egészségére, mind megelőzés céljából, mind pedig a vírusos időszakban. Eddig a város két óvodájában már működik a program. A későbbiekben további intézményekben is tervezik sószobák létesítését – adta hírül a Kárpátaljalap.net.





