Lövöldözésbe fulladt az egyik huszti érettségiző osztály banketje
Lövöldözésbe fulladt az egyik huszti érettségiző osztály banketje-az étteremben, ahol a fiatalok a bankettjüket tartották, előbb verekedés kezdődött, majd lövés dördült. A teraszon egy huszonnyolc éves látogató keveredett szóváltásba az egyik tizennyolc éves érettségizővel, váratlanul előhúzta riasztópisztolyát, s kétszer rálőtt a fiatalemberre. A sérültet kórházba szállították. Az ügyben büntetőeljárás indult- tudatta a kiszo





