Ukrajnában 5 év alatt több lett az elszegényedett ember
Ukrajnában 5 év alatt több lett az elszegényedett ember, közölte a Világbank Fehéroroszország, Moldova és Ukrajna ügyeivel foglalkozó igazgatója. Tájékoztatása szerint a szegénységi szint magasabb, mint 5 évvel ezelőtt. 2014-ben ez az érték 15% volt, ez mára 25%-ra növekedett. Elmondása szerint a gazdasági krízisből van kiút, csupán a megkezdett reformokat kell folytatni, valamint újakat bevezetni – adta hírül az Ukrinform.





