Beregszász polgármestere díszoklevelet adott át a város két pedagógusának
Beregszász polgármestere díszoklevelet adott át a város két pedagógusának, Olekszandr Fatulának, a Tarasz Sevcsenko Középiskola igazgatójának és Okszana Speniknek, az 1. sz. középiskola testneveléstanárának, akik kiváló eredményt értek el úszásban a pedagógusok városi és megyei versenyén. Emellett szintén részt vettek a Peadgógusok 14. Nemzetközi Spartakiádáján, amelyre Bulgáriában került sor – adta hírül a város polgármestere hivatalos Facebook-oldalán.





