Ismét ittas sofőr okozott balesetet a nagyszőlősi járásban szombaton
Ismét ittas sofőr okozott balesetet a nagyszőlősi járásban szombaton- a rendőrök szerint Felsőveresmarton egy ZAZ Szlavuta márkájú gépkocsi az árokba hajtott. A balesetben személyi sérülés nem történt. A jármű sofőrje ittas volt, de két tanú jelenlétében megtagadta a légalkohol mérést. A rendőrök jegyzőkönyvezték az esetet- tudatt a karpataljalap.net





