Lezárták Beregszászban a Venelin Huca utcát a lakosok
Lezárták Beregszászban a Venelin Huca utcát a lakosok, a teharautók megnövekedett forgalma miatt- jelentette Beregszász polgármestere Babják Zoltán közösségi oldalán. A polgármester elmondása szerint a lakosok megelégelték, hogy a teherautók, figyelmen kívül hagyják a tiltó jelzéseket és a Beregkisfaludon (Szilce) át vezető alternatív útvonal ellenére is közlekednek Beregszászon keresztül. Babják Zoltán szerint, az intenzív forgalom miatt jelentősen romlott az útburkolat állapota, de a környező házak is rongálódnak.





