Észak-Korea nem állt le atomprogramjával
Észak-Korea nem állt le atomprogramjával— Kim Dzsong Un észak-koreai vezető ígérete ellenére továbbra is gyártanak interkontinentális rakétákat az ázsiai országban. Donald Trump júniusi találkozóján megegyezett a diktátorral az atomfegyverek fejlesztésének leállításáról. Az amerikai elnök azt állította, hogy Észak-Korea már nem jelent nukleáris veszélyt. A szingapúri megállapodás azonban csak szóbeli volt, a két ország vezetőjének találkozójáról nem készült jegyzőkönyv. Számolt be az euronews.com





