Villamos berendezés meghibásodása miatt le kellett állítani a Paksi Atomerőmű 3. blokkját
Villamos berendezés meghibásodása miatt le kellett állítani a Paksi Atomerőmű 3. blokkját— termeléskiesés miatt a magyar villamosenergia-ellátás tegnap (ma) délután 45 százalékban a környező országokból származó importból történt. Várhatóan csak a jövő hét második felében működik majd újra a blokk. Az eseménynek nukleáris biztonságra és a másik három, működő blokkra gyakorolt hatása nincs. Tudatta az index.
fotó: napi.hu
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
15:05 - Slágermúzeum
Frekvencia: Pulzus Rádió
A múlt nagy slágerei.Adásvonal: 095 709 709 7
![]()





