Mégis marad a dolgozó nyugdíjasok öregségi ellátása
Mégis marad a dolgozó nyugdíjasok öregségi ellátása—korábban az ukrán szociálpolitikai miniszter számolt be arról, hogy a teljes nyugdíjreform után új szabályt vezetnek be: az állampolgárok vagy dolgoznak, így később igénylik az időskori juttatást – aminek az összege ezáltal magasabb lesz –, vagy amint korosztályuk engedi, munkavégzésüket befejezve nyugdíjba vonulnak. Ezzel szemben a napokban nyilvánosságra hozott sajtóanyag cáfolja ezt. A nyugdíjreform nem irányozza elő a dolgozó nyugdíjasok juttatásainak a csökkentését. Számolt be a karpatinfo.net
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
14:10 - Ablak Magazin
Frekvencia: Pulzus Rádió
Ablak a Kárpát-medencére..
![]()





