Kerékpárost ütöttek el a nagyszőlősi járásban

Kerékpárost ütöttek el a nagyszőlősi járásban
2018. szeptember 04., kedd

Facebook megosztás IWIW megosztás Twitter megosztás A+ A- Nyomtatás Nyomtatás

Kerékpárost ütöttek el a nagyszőlősi járásban— az eset tegnap reggel történt Fancsikán. Egy személyautó 69 éves vezetője Oroszvölgy irányba tartott, mikor előtötte a kerékpárost.  Az 59 éves mátyfalvai sérült kerékpárost pedig kórházba szállították. A Nagyszőlősi Kerületi Rendőrség munkatársai a közlekedési baleset ügyében eljárást indítottak. Számolt be a karpatinfo.net

Kövessen minket Facebookon is!

Most szól:

14:10 - Ablak Magazin

Frekvencia: Pulzus Rádió
Ablak a Kárpát-medencére..