Égett egy villanyvezeték a beregszászi polgármesteri hivatal épületében
Feltehetően rövidzárlat miatt égett egy villanyvezeték a beregszászi polgármesteri hivatal épületében tegnap délután. Tűzoltók és villanyszerelők is dolgoztak a helyszínen. Személyi sérülés nem történt, az eset okait szakértők vizsgálják. Tudatta Beregszász polgármestere facebook oldalán.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
11:10 - Turmix
Frekvencia: Pulzus Rádió
A legjobb zenék és a legszebb köszöntések műsora. SMS:2320, "PULZUS" kezdőszó
![]()





