Beregszászban október 24-én kezdődik a fűtési idény
Beregszászban október 24-én kezdődik a fűtési idény az óvodákban, a szociális védelem, a közművelődés, az egészségügy intézményeiben és más költségvetési intézményekben. Az iskolákban a tegnapi napon már megkezdődött a próbafűtés, amely élesben — az őszi vakáció miatt — november 4-én indul majd be. Közölte Beregszász polgármestere facebook oldalán.





