Beregszászban is 1956-os megemlékezésre került sor
Beregszász városában is sor került a Beregszászi Városi Tanács, Magyarország Beregszászi Konzulátusa, a Kárpátaljai Magyar Kulturális Szövetség és az Ukrajnai Magyar Demokrata szövetség közös szervezésében a magyarországi 1956-os forradalom és szabadságharc 62. évfordulójának a megünneplésére tegnap délután. A rendezvény a Beregszászi vasútállomásnál lévő ’56-os emlékműnél volt megtartva. Tudatta Beregszász polgármestere facebook oldalán.





