Új járművet kaptak a Viski tűzoltók
Új járművet kaptak a Viski tűzoltók-. Az átadáson részt vett Valerij Luncsenko képviselő és Miroszlav Bileckij, a Kárpátaljai Megyei Állami Adminisztráció képviselője is, kiknek a segítsége nélkül a község nem kaphatta volna meg az új, DAF márkájú tűzoltóautót.
Roman Hudak, a tűzoltók megyei parancsnoka beszédében elmondta, hogy munkatársai az év minden egyes napján készek megvédeni a lakosságot a tűzesetektől, s az új járművek nagyban megkönnyítik munkájukat, hatékonyabb munkavégzést segítenek elő. Tudatja a pershij.com.ua





