Országos sztrájkot hirdettek meg az olasz szakszervezetek
Országos sztrájkot hirdettek meg az olasz szakszervezetek- a munkabeszüntetést a vasúti dolgozók indították tegnap este kilenc órakor és ma este kilencig tart. A sztrájk nem érinti a nemzetközi járatokat, az olaszországi nagysebességű vonatokat, valamint a milánói és római repülőtereket szolgáló gyorsvasutat sem. A munkabeszüntetéshez csatlakoznak a milánói és bolognai repülőterek dolgozói, valamint a tömegközlekedés munkatársai is. Közölte az mti.hu





