Rövid időn belül másodszor keletkezett tűz a beregszászi szeméttelepen
Rövid időn belül másodszor keletkezett tűz a beregszászi szeméttelepen— mint arról a megyei katasztrófa-elhárítási főosztály sajtószolgálata beszámolt a beregszászi tűzoltók megfékezték a lángokat, amelyek a korábbi eset során az aljnövényzetet perzselték fel a környéken. A beregszászi városi tanács legutóbbi ülésén elfogadott döntés értelmében a makkosjánosi feldolgozó üzem építésének befejezéséig, azaz 2020-ig a járás 22 településéről szállíthatják az objektumra a szemetet. Közölte a karpatinfo.net





