Beregszászban a Közös Advent keretében sor került az adventi koszorú második gyertyájának a meggyújtására
Beregszászban a Közös Advent keretében hagyományosan sor került az adventi koszorú második gyertyájának a meggyújtására melyet követően ünnepi hangversenyre került sor a II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola épületében. A következő 2 meggyújtása december 16-án, illetve 23-án történik majd, minden alkalommal 16.00 órai kezdettel. A kísérő programok során az ellátogatók kézműves-foglalkozásokon vehetnek részt, zenét hallgathatnak, illetve egyéb kulturális műsort tekinthetnek meg. Számolt be Beregszász polgármestere facebook oldalán.





