Jelet adott magáról a négy napja eltűnt síelő
Jelet adott magáról a négy napja eltűnt síelő- telefonon hívta egyik barátját az a síelő, aki négy napja az ökörmezői Gemba hegyen tűnt el egy barátjával együtt, akit már sikerült megtalálni. Pár másodpercre be tudta kapcsolni a telefonját, annyit mondott, hogy egy folyó mellett van, de nagyon hideg van, fázik. A hatóságok már sejtik, hol lehet az eltűnt személy. Közölte a mukachevo.net





