Aktivizálódtak a lakástolvajok
Aktivizálódtak a lakástolvajok-Az idei év kezdetétől a megyeszékhelyen már 22 rablást vettek nyilvántartásba. A rendőrség jelentése szerint a legtöbb lopás az ünnepek és szabadnapok alatt történt. A hatóságok azt tanácsolják a helyieknek, hogy a tömbház bejáratain helyezzenek el kaputelefont, vagy kóddal rendelkező zárokat, az első és második emeleten lévő lakások ablakaira pedig szereljenek vasrácsot. Tudatja a karpataljalap.net





