Ungvàron karantént hirdették minden iskolában
Ungvàron karantént hirdették minden iskolában január 28-tól ,mert az iskolás betegek száma meghaladta az 1000-et, -mint már korábban hírt adtunk róla, több iskolában is meghoszabították a szűnidot és még két jàràsban szintén karantén van. Minden iskola és óvoda átfogó járványellenes intézkedéseket fog tenni az influenza és az akut légúti vírusfertőzések terjedésének megakadályozására.Közölte a pmg.ua.Egész Románia területén szintén karantént hirdettek az influenzás megbetgedések miatt.





