Ukrajnában tavaly kezdődött a privatizáció első fázisa
Ukrajnában tavaly kezdődött a privatizáció első fázisa, amelynek során 147 kisvállalatot akar értékesíteni a kormány— fél év alatt 593 sikeres árverést bonyolítottak le, melyek 808 millió hrivnya bevételt hoztak az állami és a helyi költségvetéseknek. Az összegből 405 millió az állami vagyonalapot, míg 404 millió hrivnya a helyi önkormányzatokhoz került. Február 18-ig 1812 objektum került be a kisprivatizációs nyilvántartásba. Tudatta az unn.com.ua
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
00:00 - Ukrán Irodalom 2 (ism.)
Frekvencia: Pulzus Rádió
Irodalmi óra
![]()





