Mérgezik a kutyákat Ungváron
Mérgezik a kutyákat Ungváron- március 27-e reggelére három kutyát is megmérgeztek. A hírt a Mindenkinek jár egy második esély civil szervezet önkéntese jelentette be közösségi oldalán. A hölgy elmondása szerint a korábbi esetekről riport is készült, azonban ennek ellenére továbbra is fenyegetik a város önkénteseit, közölte a karpataljalap.net
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
22:00 - Night Top Music
Frekvencia: Pulzus Rádió
A modern zene kedvelőinek... ;)
![]()





