22 hete tartanak a tüntetések Franciaországban
22 hete tartanak a tüntetések Franciaországban— ismét utcára vonultak Franciaországban a kormány- és elitellenes sárgamellényes tüntetők, ahogy ötödik hónapja minden szombaton. Egy múlt héten kihirdetett jogszabály értelmében szigorúbban büntetik azokat, akik be nem jelentett megmozdulásokat szerveznek. Azok pedig, akik arcukat eltakarva tüntetnek, akár egy év szabadságvesztést is kaphatnak. Országszerte 22 ezren demonstráltak ezen a hétvégén. Számolt be az euronews.
Kövessen minket Facebookon is!
Most szól:
21:00 - Zenesáv
Frekvencia: Pulzus Rádió
Az autentikus népzene, a folk, a rock nagyjai csendülnek fel zenei műsorunkban.
![]()





